Vyvíjíme, implementujeme a nabízíme ucelený ekosystém pro digitální publikování umožňující snadnou práci v mnoha webových, aplikačních i printových kanálech souběžně. Je orientován na snižování personálních nákladů, předpokládá tedy předevších robustní využívání šablon. Ty ale mohou být značně různorodé, od klasických layoutů po animované moderní designy.

Celý systém je variabilní a otevřený, přes API lze propojovat se systémy třetích stran, nabízí snadno skriptovatelné výstupy

Chcete osobní prezentaci, demoverzi, nebo více informací?

Ozvěte se nám!


Základem celého systému je přehledné a intuitivní CMS, kterému říkáme Jarvis.

Umožňuje jednoduchou tvorbu článků včetně široké výbavy (fotogalerie, video, audio, …), správu jednotlivých vydání a jejich struktury, řízení redakčního workflow, škálování práv a rolí jednotlivých uživatelů.

Tvorba stránek nevyžaduje grafika, probíhá pomocí předem nadesignovaných šablon.

Jednotlivé spravované tituly jsou řešené jako kanály s různými vlastnostmi pro web, app, případně print. Umožňují snadné sdílení obsahu i uživatelů mezi sebou.

Samozřejmostí je rozesílání push notifikací klientům na koncová zařízení

Samozřejmostí je plně responzivní design a podpora moderních prvků důležitých pro SEO jako jsou např. mikrodata.

Celé řešení je připraveno na manuální i automatické ovládání designových webů. Nabízí robustní správu autorů pro autorské weby, tagů a dalších pokročilých funkcí na míru: grafy, kalendáře, kalkulátory...

K dispozici je i snadná možnost tvorby newsletterů

Součástí řešení jsou stabilní a spolehlivé aplikační kontejnery pro iOS a Android, ale i hybridní HTML5 aplikace pro Win, OS X či Linux.

Grafická rozhraní aplikací jsou optimalizována pro tablety i smartphony zvlášť.

Obsahují řadu pokročilých funkcí: spolehlivé stahování na pozadí, automatickou správu starších vydání, marketingové pushe, audio i video přehrávání, předčítání textu, změnu velikosti písma, multiformátové galerie a mnoho dalšího.

Systém nabízí i možnost výstupu redakčního obsahu z CMS do InDesignu pro grafika, který vytvoří printovou podobu produktu (ideálně také pomocí šablon).

Celá redakce může být v cloudu s bezpečným přístupem odkudkoliv. CMS je optimalizované i pro tablety a smartphony.

Součástí je přehledné rozlišení rolí ( např.: redaktor - editor - korektor - šéfeditor) a řízení redakního workflow. Zpětná archivace PDF včetně možnosti jejich další elektronické distribuce je součástí.


Součástí řešení může být implementace platební brány (doporučujeme GoPay), podpora nákupů na iOS (Apple) i Android (Google), kombinace placených webů, aplikací i printu. Jednoduchý uživatelský self care mimo jiné upozorňuje na končící předplatné, umožňuje automaticky opakované platby. Může být napojen na předplatitelská CRM třetích stran.

Nabízíme návrh i realizaci serverové části (včetně HW), ale není podmínkou.

V rámci celého ekosystému je vlastní store pro B2B, editorské, testovací apps, manuály apod.

Použité technologie: Java, framework Play!2, Mongo, Redis, Freemaker, Varnish